مشتریان ما ,

menuordersearch
eamvaj.com
شرکت معین زیست آریا شرکت معین زیست آریا شرکت معین زیست آریا مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با همکاری مدیران کارآزموده در صنایع مختلف از جمله نفت، پتروشیمی، فولاد و کارشناسان و فارغ التحصیلان برتر دانشگاه‌های کشور توانسته است گام مهمی را در راستای پژوهش، طراحی، ساخت و خدمات پس از فروش فرایندهای صنعتی بردارد. این شرکت از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را در زمینه نمک‌زدایی آب‌های غیر متعارف، صرفه جویی در مصرف آب و استفاده بهینه از آب‌های موجود آغاز نموده است. بر اساس خط مشی شرکت، تفکر بر اساس منابع و استعدادهای موجود و تولید محصول بومی مطابق با نیازهای ملی و بین المللی سرلوحه کار قرار گرفته و طراحی و ساخت سامانه نمک‌زدایی خود جوش و همچنین برج خنک کننده بسته انجام پذیرفت. پنج شنبه هفدهم آذر ۰۱ شرکت تک رایان شرکت تک رایان تک رایان در سال 1377 با نام بهینه رای تاسیس و در زمینه مشاوره، فروش و خدمات مرتبط با رایانه فعالیت خود را آغاز نمود. بعدها این مجموعه نام خود را به تک رایان تغییر داد.
درحال حاضر تک رایان مرکز تخصصی فروش اینترنتی برترین کالاها از بهترین برندها و محل معرفی و فروش کالاهای لوکس و تخصصی دنیای آی تی است. گروه های مختلف کالا از قبیل سخت افزارهای اصلی و لوازم جانبی کامپیوتر، رایانه های AIO، تجهیزات شبکه، تبلت و لپ تاپ و ... با تنوع کم نظیر از برترین برندها در تک رایان عرضه می‌شود.
پنج شنبه هفدهم آذر ۰۱
شرکت امنیت آوران شرکت امنیت آورانپنج شنبه هفدهم آذر ۰۱ شرکت دید برتر تجهیزات حفاظتی، امنیتی شرکت دید برتر  تجهیزات حفاظتی، امنیتی شرکت دید برتر در سال ۱۳۹۳ با همت گروهی کوچک از جوانان مستعد و پر تلاش با هدف برطرف کردن اندکی از نیاز کشور به تجهیزات امنیتی و ضد سرقت فروشگاهی تاسیس شد.

در همین راستا شرکت دید برتر، تمام توان و تلاش خود را به کار گرفت تا گامی هرچند کوچک در خود کفایی کشور برای تولید بردارد.

رسالت شرکت:

ماموریت ما ارتقای کمی و کیفی محصولات ارائه شده در زمینه تجهیزات فروشگاه ها و مجتمع های تجاری به سیستم های امنیتی و ضد سرقت است. در تلاشیم با بهبود مستمر خود به نقطه ای برسیم که نه تنها در این زمینه خود کفا شویم بلکه بتوانیم محصولات خود را به سراسر دنیا ارسال کنیم.

ارزش ها شرکت:

_تعهد به تولید و ارائه محصول با کیفیت

_جلب رضایت مندی مشتریان از محصولات و خدمات پس از فروش

_استفاده از نیرو های جوان، مستعد و با انگیزه

پنج شنبه هفدهم آذر ۰۱
چشم برتر چشم برتر ما اهداف جهانی را دنبال می‌کنیم و به جامعه تحلیلگریِ جهان نشان خواهیم داد که یک تحلیلگر ایرانی چه جایگاهی دارد. ما مي خواهيم وقتی تحلیلگران جهانی در کشورشان از تحليلگران ايراني صحبت مي کنند، بدانند که در مورد بزرگترين قدرت تحليلیِ جهان صحبت مي کنند. ما می‌خواهیم هر جایی در این کره خاکی، وقتی تحلیل درستی به ثمر می‌رسد، ذهن جهانیان به آن سمت برود که به احتمال زیاد، تحلیلگری از ایران، آن را تحلیل کرده است. پنج شنبه هفدهم آذر ۰۱ گروه صنعتی پامچال گروه صنعتی پامچال گروه صنعتی پامچال از سال 1369 فعاليت خود را با توليد کپسو لهای آتش نشانی توچال در شهرک صنعتی جی آغاز کرد و توانست اين پروژه به نسبت سنگين را با موفقيت هر چه تمام تر به اتمام برساند، چنان چه مفتخريم اعلام داريم. پس از چندين سال توليد محصول با کيفيت در سالهای 1387 و 1391 به عنوان واحد نمونه کیفیت در سطح استان انتخاب شديم و جزء اولين دارندگان گواهينامه ISO9001:2008 در کشور باشيم. پنج شنبه هفدهم آذر ۰۱

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

instagram
logo

تهران - کاشانک خیابان منجیل کوچه فریرد -نبش کوچه صفار ساختمان امید طبقه 3 واحد 302
02171057679 دفتر مرکزی
تلفن: ۰۹۳۳۸۸۳۵۳۱۲ کارشناس فروش
درخواست پیش فاکتور 09216319581 خانم صالحی
ایمیل: info@Eamvaj.com
زمان کاری فروشگاه: هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۲۰